Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, příspěvková organizace

Základní škola Vysoké Mýto, Javornického

Skákání přes švihadlo.

Výsledky skoku přes švihadlo

Výsledky skoku přes švihadlo

dne 21.2.

Kategorie 1. – 4. třída    děvčata

Pořadí

Jméno a příjmení

Počet přeskoků

třída

1.

Eliška Štrupová

142

IV.A

 

Nela Buryanová

138

IV.C

 

Jindřiška Benešová

123

IV.C

 

Výsledky skoku přes švihadlo

dne 21.2.

Kategorie 1. – 4. třída  chlapci

Pořadí

Jméno a příjmení

Počet přeskoků

třída

1.

Robert Giňa

115

IV.B

 

Patrik Dvořáček

89

II.A

 

Václav Paďour

83

II.B

 

Výsledky skoku přes švihadlo

dne 21.2.

Kategorie 5. – 9. třída  děvčata

Pořadí

Jméno a příjmení

Počet přeskoků

třída

1.

Daniela Kaťuchová

155

V.A

 

Monika Rádlová

144

V.B

 

Jasmína Giňová

135

V.B

Výsledky skoku přes švihadlo

dne 21.2.

Kategorie 5. – 9. třída  chlapci

Pořadí

Jméno a příjmení

Počet přeskoků

třída

1.

Filip Falta

143

VI.B

 

Petr Jeřábek

137

IX.A

 

Matyáš Lexa

126

IX.A

 

dne 21.2.

Kategorie 1. – 4. třída    děvčata

Pořadí

Jméno a příjmení

Počet přeskoků

třída

1.

Eliška Š.

142

IV.A

2.

Nela B.

138

IV.C

3.

Jindřiška B.

123

IV.C

4.

Anežka L.

113

II.C

5.

Vendula B.

102

III.A

6.

Markéta P.

95

II.A

 

Agáta F.

95

IV.C

7.

Natálie K.

94

III.A

8.

Nikola D.

91

II.A

9.

Kristýna B.

85

II.B

10.

Barbora V.

81

III.C

11.

Aneta S.

78

II.B

 

Elen N.

78

II.A

12.

Barbora K.

76

III.C

13.

Dorota N.

71

III.A

14.

Sofie N.

70

II.C

15.

Tereza Z.

67

III.A

16.

Klára J.

64

III.A

17.

Ema K.

59

III.B

18.

Nela S.

57

III.C

19.

Ema Cz.

52

III.A

20.

Aneta S.

48

III.A

21.

Karla S.

45

III.B

22.

Nikol J.

44

I.C

23.

Anežka O.

43

III.B

24.

Tereza J.

38

III.B

25.

Angela Sz.

33

III.B

26.

Valérie Cs.

27

III.A

27.

Aneta Č.

23

I.B

 

Miluška D.

23

I.C

28.

Veronika M.

18

I.B

 

Výsledky skoku přes švihadlo

dne 21.2.

Kategorie 1. – 4. třída  chlapci

Pořadí

Jméno a příjmení

Počet přeskoků

třída

1.

Robert G.

115

IV.B

2.

Patrik D.

89

II.A

3.

Václav P.

83

II.B

4.

Dominik B.

67

III.B

5.

Matyáš N.

60

II.C

6.

Tomáš W.

58

IV.B

7.

 

   
8.

Dominik B.

55

IV.B

9.

Samuel S.

25

I.B

10.

David S.

12

I.B

 

 

 

 

 

Výsledky skoku přes švihadlo

dne 21.2.

Kategorie 5. – 9. třída  děvčata

Pořadí

Jméno a příjmení

Počet přeskoků

třída

1.

Daniela K.

155

V.A

2.

Monika R.

144

V.B

3.

Jasmína G.

135

V.B

4.

Klára Z.

134

V.B

 

Vanesa H.

134

VI.A

5.

Zuzana V.

123

VI.A

 

Klára J.

123

V.D

6.

Nikol S.

117

V.B

7.

Kristina Č.

100

V.D

8.

Alena Cs.

98

VI.A

9.

Isabela O.

62

V.A

10.

Kateřina J.

58

V.D

11.

Eliška B.

54

V.D

 

Výsledky skoku přes švihadlo

dne 21.2.

Kategorie 5. – 9. třída  chlapci

Pořadí

Jméno a příjmení

Počet přeskoků

třída

1.

Filip F.

143

VI.B

2.

Petr J.

137

IX.A

3.

Matyáš L.

126

IX.A

4.

Taras R.

125

V.B

5.

Jáchym V.

111

V.A

6.

Antonín P.

105

IX.A

7.

Jan Š.

101

V.A

8.

Tomáš V.

94

IX.A

9.

Filip Cs.

79

V.B

10.

Bohumil V.

78

V.D

11.

Matěj K.

72

V.A

12.

Lukáš M.

53

V.D

13.

Vojtěch P.

51

V.A

 

Marek Š.

51

V.D

14.

Fabricio D.

48

V.C

15.

Bruno P.

42

V.A

 

© Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, příspěvková organizace ▪ design 2016 © regrafika