Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, příspěvková organizace

Základní škola Vysoké Mýto, Javornického

Zápis do 1. ročníku

Dodatečný zápis do 1. ročníku

Dodatečný zápis se uskuteční vždy od 15:00 do 17:00 v budově 1. stupně na nám. Vaňorného (u kostela) ve dnech:

 

17. 4. 2019
24. 4. 2019

 

INFORMACE PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁČKŮ

Název Formát Velikost

Rodiče, kteří uvažují o odkladu školní docházky svého dítěte, musí podat žádost o odklad v den zápisu. V případě, že budou mít vyřízená doporučení z pedagogicko - psychologické poradny a od svého dětského lékaře s sebou, urychlí se vyřízení odkladu školní docházky. Pokud rodiče tato doporučení s sebou mít nebudou, musí je dodat do konce května.

© Základní škola Vysoké Mýto, Javornického, příspěvková organizace ▪ design 2016 © regrafika