Vážení zákonní zástupci, milí žáci

jsme opravdu moc rádi, že od příští středy 18.11. 2020 bude dětem z 1. a 2. tříd umožněn návrat k prezenční výuce. Během celého dne platí pravidlo nošení ochrany úst a nosu. Škola bude otevřena ranní družinou od 6. hodin. Vyučování začíná v 8 hodin a odpovídá běžnému rozvrhu ( stále je zakázán zpěv a tělesná výchova). Družina bude využívat prostory školy (u kostela a Horákovy vily), jak jsou žáci zařazeni do původních oddělení.

Věříme, že se epidemiologická situace v naší zemi bude i nadále zlepšovat a brzy umožní návrat i žákům ostatních ročníků zpět do školy. Žáci 3. – 9. ročníků pokračují v distanční výuce.

Přeji Vám hodně zdraví, sil a děkuji za vaše úžasné nasazení, s jakým to společně zvládáme.

Ředitelské volno původně plánované na 16. 11. 2020 nebude vyhlášeno.

Děkuji za pochopení Mgr. Jana Vavřinová