Plánované akce

Březen 2020

3. 3. Přednáška o Černobylu v Šemberově divadle

3. 3. Recitační soutěž, školní kolo na 1. stupni

3. 3. Návštěva předškoláků z MŠ Smrk na 1. stupni

3. – 5. 3. Focení na karty ISIC Školák – 1. stupeň, vestavba, 2. stupeň

4. 3. Bruslení Choceň, 2. ročník

5. 3. Beeball Choceň, II. A a V. B

5. 3. Projekce filmu V síti – 7. – 9. ročník, Šemberovo divadlo

6. 3. Bruslení Choceň, 7. ročník

6. 3. Beeball Choceň – III. A, B, C a IV. A IV. C

9. 3. Preventivní program IX. A, VIII. A a VIII. B

10. 3. Bruslení Choceň, 6. ročník

11. 3. Program v Oucmanicích, II. A a II. D

12.3. Bruslení 4. a 5. ročník

13. 3. Čert a Káča, divadelní představení, 1. – 5. ročník

13. 3. Návštěva knihovny, VIII. C

18. 3. Den otevřených dveří na 2. stupni – 14:00 – 16:30

24. 3. Návštěva předškoláků z Miniškolky Všeználek a z MŠ Kamarádi na 1. stupni

25. 3. Návštěva předškoláků z MŠ Lidická na 1. stupni

25. 3. Program v Oucmanicích, II. C a II. B

26. 3. Slavnostní zápis novýh čtenářů do městské knihovny, 2. ročník

26. 3. Návštěva předškoláků z MŠ Slunečná na 1. stupni

27. 3. Návštěva předškoláků z MŠ Slunečná na 1. stupni

27. 3. Projekt Jeden svět na školách – program v Šemberově divadle, 4. – 5. ročník od 10:00, 8. – 9. ročník od 12:00

Únor 2020

3. 2.Plavecký výcvik 1. ročník, III. A a III. B, 5. ročník

3. 2. Konverzační soutěž v Aj 2. stupeň – 6. – 9. ročník – od 14 hod

4. 2. Plavecký výcvik II. A a II. B, III. C, IV. A a IV. B

5. 2. Soutěž v piškvorkách

6. 2. Rozdávání přihlášek a zápisových lístků na SŠ pro 9. ročník

6. 2. Školní kolo Pythagoriády, v učebně chemie, 13:45

10. 2. – 14. 2. Jarní prázdniny

17. 2. Plavecký výcvik 1. ročník, III. A a III. B, 5. ročník

18. 2. Školička nanečisto od 16:00 v budově na nám. Vaňorného

18.2. Návštěva žáků ze ZŠ Tisová

20.2. Návštěva žáků ze ZŠ Knířov

25. 2.  Návštěva ISŠT, vybraní žáci 8. ročníku

25. 2. Preventivní program pro IX. A a IX. B a pro VI. D

26. 2. Recitační soutěž 2. stupně – od 14 hod

27. 2. Bruslení Choceň, 3. ročník

27. 2. Návštěva v MŠ Smrk, od 15:30

27. 2. Přednáška o požární ochraně, 4. ročník, od 10:00

28. 2. Bruslení Choceň, 8. a 9. ročník

Duben 2020

6. 4. Krysáci a ztracený Ludvík, divadelní představení, 1. –  5. ročník

7. 4. Přednáška o Boženě Němcové, 5. – 7. roč., 8 – 10 h. v MMU

8.4. Výchovný koncert – písničkový kolotoč 1.-5. ročník od 10. hod., cena 50 Kč

23. 4. Beseda s pamětnicí, holocaust, 9. ročník v MMU

Květen 2020

Červen 2020

Leden 2020

21 . 1. Beseda v MŠ Slunečná se zástupci ZŠ

21. 1. Plavecký výcvik II. A a II. B, III. C, IV. A a IV. B

22. 1. Návštěva ŠD v bazénu, 14:00 – 15:00

22. 1. Plavecký výcvik II. D a IV. C

28. 1. Okrskové kolo ve florbale 4. – 5. ročník ve sportovní hale

27. 1. Plavecký výcvik 1. ročník, III. A a III. B, 5. ročník

28. 1. Plavecký výcvik II. A a II. B, III. C, IV. A a IV. B

29. 1. Plavecký výcvik II. D a IV. C

30. 1. Předávání Výpisu vysvědčení

31. 1. Pololetní prázdniny

Prosinec 2019

2. 12. Vánoční čas – divadlo 1. – 3. ročník, 70 Kč

3. 12. Kurz bruslení Choceň, 6. ročník

3. 12. Dopravní výchova IV. C. – teoretická část

4. 12. Dopravní výchova V. A – teoretická část

6. 12. Kurz bruslení 7. ročník

9. 12. Dopravní výchova IV. A – teoretická část

9. 12. Plavání I. A, III.A, I. B, III. B, V. A, V. B, V. C

10. 12. Návštěva knihovny V. A, III. B – 1. vyuč. hodina

10. 12. Plavání  II.A, II. B, III. C, IV. A, IV. B

11. 12. Plavání II. D, IV. C

11. 12. Návštěva bazénu se ŠD, 14:00 – 15:00

11. 12. Sportovní den ISŠT, 9. ročník i s obědem !!!

12. 12. Vánoční jarmark na naší škole

13. 12. Kurz bruslení Choceň, 8. – 9. ročník

16. 12. Dopravní výchova IV. B – teoretická část

17. 12. Schůzka školního parlamentu

20. 12. Vánoční besídky ve třídách

Listopad 2019

21. 11. Třídní schůzky 2. stupeň a 4. a 5. ročník, hlavní budova školy od 16:00 (kromě VI. C – náhradní termín)

21. 11. Burza škol ve školní jídelně od 16:30

21. 11. Schůzka s rodiči žáků 9. ročníku v MMU od 15:15

21. 11. Focení tříd – I. A, I. B, II. B, II. C, II. A, III. B, III. C, IV. A, IV. B

21. 11. Beeball Choceň, II. A + V. B

22. 11. Zlaté kladívko, – účast vybraných žáků

22. 11. Beeball Choceň, 3. ročník, IV. A, IV. B

22. 11. Focení tříd, II. A, IV. C, V. A, V. B, V. C.

25. 11. Plavecký výcvik, I. A, III. A, I. B, III. B, V. A, V. B, V. C

26. 11. Den otevřených dveří od 8:00 – 14:00 (návštěva výuky pro veřejnost)

27.11. Dopravní výchova V. C – teoretická část

28. 11. Dopravní výchova V. B – teoretická část

28. 11. Exkurze do archivu STB, Praha, vybraní žáci, kteří se účastní projektu Paměti národa

Sdílet stránku

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest