Příprava na přijímací zkoušky 9. ročník – aktualizované

Vážení rodiče,

vláda svým usnesením č. 491 ze dne 30. dubna 2020 rozhodla o tom, že do škol budou moci docházet žáci 9. ročníku za účelem přípravy na přijímací zkoušky na střední školy. Obsahem je učivo z předmětů matematika a český jazyk. Výuka bude probíhat v maximálním počtu 15 žáků ve skupině. Vždy v pondělí, ve středu a ve čtvrtek dopoledne po 4 vyučovací hodiny. Zároveň Vás žádáme o vyplnění čestného prohlášení, které žák odevzdá vyplněné a podepsané při nástupu do školy (příloha v emailu od třídního učitele).

Podmínky vstupu do budovy školy

• Vstup je umožněn pouze žákům, nikoliv doprovázejícím osobám
  • Učitelé odvedou žáky do tříd po skupinkách
  • Všichni žáci i zaměstnanci školy nosí ve společných prostorách roušky