Režim školy v době trvání nařízení vlády o uzavření školských zařízení

Žádost o ošetřovné pro péči o dítě do 10-ti let z důvodu uzavření školského zařízení: Vydáváno v kanceláři školy od 7:00 do 13:00.

ČSSZ – informace o karanténě a ošetřovném

Vyzvednutí učebnic a pracovních sešitů žáků je možné u tř. učitele v době od 8:00 do 13:00 (nejlépe po předchozí domluvě, aby bylo vše připraveno).

Z důvodu nařízení vlády dochází také k přesunu talentových a vědomostních soutěží, které se měly konat příští týden – tj. např. oblastní recitační soutěž. Tyto soutěže se budou konat v jiném termínu, nejsou prozatím zrušeny a žáci se na ně mohou dále připravovat doma. Neproběhne tak prozatím ani Den otevřených dveří, plánovaný na naší škole na 18. 3. 2020.

V záložce aktuality budou zveřejňovány výukové materiály a úkoly pro žáky po dobu trvání současného nařízení vlády o uzavření školských zařízení.