Školní parlament

Akce školního parlamentu 2021/2022

Září

1. schůzka – 7.9.2021

– seznámení s novými členy parlamentu, volba samosprávy školního parlamentu (předseda, místopředseda, zapisovatel, hlasatel, fotograf)

       – představení projektu ,,Umím být kamarádský“

2. schůzka – 21.9.2021

       – připomenutí projektu ,,Umím být kamarádský“

       – soupis her, které by mohl školní parlament organizovat

Říjen

Akce parlamentu – piškvorky:

– 4.-7. ročník 6.10.2021 od 13:45

– 8.-9. ročník 13.10.2021 od 13:45 (náhradní termín)

3. schůzka – 5.10.2021představení projektu „ Lišácké hádanky“, plánování herního odpoledne na listopad

– pozvání na den otevřených dveří na ZUŠ

4. schůzka – 19.10.2021

– připomenutí projektu Lišácké hádanky, plánování herního odpoledne na listopad

Listopad

Akce parlamentu – osmisměrky

3. – 9. ročník 12.11. 2021 od 13:45

5. schůzka – 2.11.2021

– seznámení se s projektem „Obrázkové rébusy“ – rébusy vypracují třídní kolektivy

6. schůzka – 16.11.2021

– plánování programu na další měsíc, uvažování o charitativní pomoci před Vánocemi

Prosinec

Akce parlamentu – sbírka věcí pro Záchrannou stanici Pasíčka

7. schůzka – 7.12.2021

– odsouhlasení sbírky pro Pasíčka, řešení organizačních záležitostí, vyhlášení sbírky do 16.12. 2021

– zadání dalšího úkolu pro soutěž tříd – tvorba puzzle ( s vánoční / zimní tématikou)

Leden

8. schůzka – 25.1.2022 zhodnocení předchozích akcí

– kontrola splněných úkolů v rámci soutěžení jednotlivých tříd

– soutěžení zástupců parlamentu – spojování přísloví

– plánování herního odpoledne na únor – karetní odpoledne

Členové školního parlamentu 2021/2022

Školní parlament vedou Mgr. Anna Pávková a Mgr. Petra Radilová.

Funkce:

Předseda: Vavřina Jan

Místopředseda: Chalupníková Tatiana

Zapisovatel: Marková Sabina

Hlasatel: Veselá Adéla

Fotograf: Vacek Antonín

TřídaJméno
IV.ADrnková Kristýna
IV.AWayrauch Václav
IV.BSrbová Petra
IV.BČešková Aneta
IV.CKošnar Matyáš
IV.CKučný Dominik
IV. DNováková Magdaléna
IV. DKřížková Tereza
V.AKováčiková Lucie
V.AHerman Ondřej
V.BKazdová Ester
V.BHašek Matěj
V.CVacek Antonín
V.CKořínek Jáchym
Třída Jméno
VI.ASoukenková Aneta
VI.AZelenková Alžběta
VI.BGiňová Vanesa
VI.BŠtěpánková Monika
VI.CVeselá Brabora
VI.CGaži Ladislav
VII.AKašparová Aneta
VII.AVirágová Nikola
VII.BHáková Nela
VII.BSoušková Apolena
VII.CNovotná Kateřina
VII.CŠtanglicová Markéta
VIII.AChalupníková Tatiana
VIII.ABuben Filp
VIII.BBodor Kristián
VIII.BHavlík Jakub
VIII.CRejlek Vojtěch
VIII.CSkipala František
VIII.DBartáková Eliška
VIII.DBugajová Anna
IX.AZima Petr
IX.ANemčeková Barbora
IX.BVavřina Jan
IX.BLangrová Nela
IX.CVeselá Adéla
IX. CMarková Sabina

Stanovy školního parlamentu

► Stanovy školního parlamentu ◄

Sdílet stránku

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest