Úkoly pro samostudium II. stupeň

Pro otevření souborů .docx  a dalších je možné využít freeware programy LibreOffice nebo OpenOffice, popř. program na čtení Microsoft WordPad, dostupné zdarma na internetu k instalaci na Váš počítač.

Vzhledem k prodloužení karanténních opatření vlády neplatí podmínka odevzdávání sešitů žáků do školy,pokud tak bylo uvedeno jako splnění zadaného úkolu. Prosíme, použijte možností online odevzdání.

6. ročník

Pro větší přehlednost budou na této stránce dostupné pouze úkoly a učivo na aktuální týden, předešlé samostudium je k dispozici na tomto odkazu učivo z minulých týdnů .

VI. C

Český jazyk do 12. 6.

• učebnice str.66, PS str. 74, učebnice str.128, PS str.46. Během příštího týdne prosím ke kontrole pracovní sešit, kulturní deník a dokončený komiks.

Český jazyk do 5. 6.

PS str.44, cv. 1,2,3, učebnice str.126, cv.3, a),b),c),d).

Anglický jazyk

7. ročník

Aj a druhy cizí jazyk

8. ročník

Aj a druhý cizí jazyk

9. ročník

Aj a druhý cizí jazyk

Starší

Připomínáme termín odevzdání do 24. 4., možnost opravy do té doby podle zaslaných instrukcí, opravy zasílejte do středy 29. 4.