Vážení rodiče, milí žáci.

Od soboty 27. února 2021 platí na území České republiky nový nouzový stav. Na 30 dnů, tedy do 28. března, ho na mimořádném jednání v pátek 26. února 2021 vyhlásila vláda.

Zároveň přistoupila ke zpřísnění některých krizových opatření – mezi která patří i od 1. března 2021 přerušení prezenční školní docházky žáků 1. a 2. ročníků základních škol. Ti přejdou od 1. 3.2021 stejně jako ostatní žáci na výuku distanční – MS Teams.

Účast žáků na online hodinách je nadále povinná. I nadále probíhá individuální konzultace žáků za dodržování hygienických opatření.

Pokud budete mít nějaké dotazy k výuce, rozvrhům atd., směřujte je na své třídní učitelé, vedení školy.

Obědy – si je možné telefonicky odhlásit v pondělí 1.3.2021 do 8:00hodin. Obědy budou vydávány do jednorázové krabičky, v době od 12:00 – 13:30 hodin.

Informace o vystavení OČR najdete zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu (škola žádný doklad již nevystavuje).

V případě dalších změn Vás budeme včas informovat.

Všem Vám přeji hlavně pevné zdraví.