Zářijové sportovní akce

17.9. 2019 ” Javornická míle ”

Štafetový závod 4. a 5. ročníků, který se konal na vysokomýtském stadionu. Ze 4. ročníků zvítězila třída IV.A a z 5. ročníků se na prvním místě umístila V.C. Blahopřejeme!!!

18. 9. 2019 “Cyklistický partyzán”

Tak jako každým rokem, i letos se konal časový cyklistický závod na lesní cestě mezi Sruby a Chocní. Závodu se účastnily celkem tři základní školy z Chocně a Vysokého Mýta. Žáci naší školy si přivezli celkem čtyři medaile. Z toho tři zlaté a jednu stříbrnou. Zlaté medaile získali Vojta Seidl, Nela Rouhová a Emma Kouřímová. Stříbrnou si dovezl Štěpán Kerhart. Děkujeme všem závodníkům za účast a vítězům gratulujeme k výborným výsledkům!

16.9.- 20.9.2019 Cyklistický kurz

Cyklistického kurzu se letos zúčastnilo 33 žáků z 8. ročníku. Žáci se seznámili se základy cyklistiky, jako vhodné náplně volného času a zvýšení fyzické kondice. V programu kurzu byly zahrnuty různé úkoly zaměřené na spolupráci, komunikaci a důvěře jeden v druhého. Tyto úkoly žáci bez větších problémů splnili. Velice kladně hodnotíme návštěvu lanového parku.

Celkem se najelo přibližně 190 km.

17.9. 2019 Atletický čtyřboj

Vybraní žáci ze 7.- 9. ročníků se zúčastnili atletických závodů v Ústí nad Orlicí. Mladší žákyně se umístily na skvělém 1. místě z celkových deseti družstev, mladší chlapci byli šestí a starší chlapci se zúčastnili pouze individuálně, jelikož 2 členové týmu na poslední chvíli onemocněli.

V pořadí jednotlivců jsme jako škola byli velice úspěšní. V kategorii mladší dívky se ze 40 dívek na 1. místě umístila Nela Rouhová, 2. místo obsadila Amélie Zemanová, na 5. místě Nicole Paulusová a na 6. místě Sabina Marková. Mezi mladšími chlapci z celkového počtu 39 byl osmý Antonín Urban,devátý Matouš Kouřím, dvacátý šestý Josef Dvořák a dvacátý osmý Jonáš Netek.Z celkového počtu 34 byl ze starších chlapců pátý Michal Ropek, devátý Martin Severa a čtrnáctý Petr Uher.

Všem sportovcům děkujeme za reprezentaci naší školy!